MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 7143284
nr 714 3284
Sekretär
1800-tal, ådringsmålad, längd: 100, djup: 55, höjd: 99
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 september 2011
kl 19:27:38
250 kr
350 kr
750 kr